Estructura i personal

Josep Lluis Oliver Torelló (Degà);
Despatx de Deganat A 114, ed. Guillem Cifre de Colonya
Telèfon: 971 172701
Correu electrònic: joseplluis.oliver@uib.es

Joan Jordi Muntaner Guasp (Vicedegà i cap d’estudis de Pedagogia)
Despatx A 110, ed. Guillem Cifre de Colonya
Telèfon: 971 173292
Correu electrònic: joanjordi.muntaner@uib.es

Maria Antònia Gomila Grau (Vicedegana i cap d’estudis d’Educació Social)
Despatx C 103, ed. Guillem Cifre de Colonya
Telèfon: 971 172483
Correu electrònic: ma.gomila@uib.es

Mercè Morey López (Vicedegana)
Despatx A 103, ed. Guillem Cifre de Colonya
Telèfon: 971 172378 Correu electrònic: merce.morey@uib.es

Jaume Cantallops Ramón (Vicedegà i cap d’estudis d’Educació Infantil)
Despatx A 118, ed. Guillem Cifre de Colonya
Telèfon: 971 172014
Correu electrònic: jaume.cantallops@uib.es

Xavier Motilla Salas (Vicedegà)
Despatx C102, ed. Guillem Cifre de Colonya
Telèfon: 971 259967
Correu electrònic: xavier.motilla@uib.cat

Daniel Adrover Roig (Vicedegà)
Despatx 20, ed. Beatriu de Pinós
Telèfon: 971 172426
Correu electrònic: daniel.adrover@uib.es

Noemy Berbel Gómez (Vicedegana i cap d’estudis d’Educació Primària)
Despatx B-102, ed. Guillem Cifre de Colonya
Telèfon: 971 179731
Correu electrònic: noemy.berbel@uib.es

Llorenç Gelabert Gual (Secretari)
Despatx A 119, ed. Guillem Cifre de Colonya
Telèfon: 971 259732
Correu electrònic: llorens.gelabert@uib.cat

COORDINADORS

Coordinador Educació Infantil i Educació Primària Menorca: Pere Alzina Seguí
Seu Universitària Menorca
Telèfon: 971 379002 ext. 9131
Correu electrònic: pere.alzina@uib.es

Coordinadora Educació Infantil i Educació Primària Eivissa i Formentera: Gemma Tur Ferrer
Seu Universitària Eivissa i Formentera
Telèfon: 971398025 ext: 8025
Correu electrònic: gemma.tur@uib.es